Emilia Krywko Google+ Dlaczego bloguję? - w 5 dni do lepszego bloga | wietnam.info - blog o Wietnamie
wietnam

20 lip 2014

Dlaczego bloguję? - w 5 dni do lepszego bloga

Jest sporo powodów, które sprawiają, że chcę blogować. Zaczęło się od potrzeby pisania i zakochania w Wietnamie. Potem okazało się, że tworzenie tekstów to dla mnie okazja do pogłębiania swojej wiedzy, ale dopiero z czasem zrozumiałam, że największą wartością jesteście Wy - ludzie, których mogę poznać dzięki prowadzeniu wietnam.info. Dziękuję. :-)

Najprostsze rzeczy najtrudniej dostrzec. Ostatnio dokonałam odkrycia, że najważniejsze to zawsze znać swoje "dlaczego" - nieważne, czy chodzi o to, dlaczego rano wstajemy z łóżka czy dlaczego zawsze czeszemy się lewą ręką, a chleb kroimy prawą. Poznanie swojego "dlaczego" pozwala lepiej się motywować i realizować swoje cele, marzenia. Oto moje "dlaczego prowadzę wietnam.info?":A Wy dlaczego czytacie wietnam.info?

4 komentarze:

 1. Czytam Twój blog, ponieważ odkąd jestem z moim chłopakiem - Wietnamczykiem bardzo chciałam poznać bliżej jego kulturę, obyczaje i Ty właśnie mi to umożliwiasz! Żałuję, że w moim mieście ciężko znaleźć książki o Wietnamie i wszelką literaturę, ale na szczęście są takie osoby ja Ty. Dziękuję :) Muszę się jeszcze zmobilizować i zacząć uczyć się Wietnamskiego, ale bardzo ciężko mi to idzie. Może jakieś rady od czego zacząć? Przerażają mnie te tony...
  Pozdrawiam, Beata

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej! Skąd jesteś? :-) Jest sporo starych książek, które pozwalają lepiej poznać Wietnam - Warneńska, Żukrowski. Często są dostępne w publicznych bibliotekach. A co do języka - jesteś w tej dobrej sytuacji, że masz chłopaka, z którym możesz ćwiczyć. Jeśli uczysz się na własną rękę, to najlepiej chyba zacząć z jakimś sprawdzonym programem typu Pimsleur. Jeśli znasz angielski, to jest świetna strona o uczeniu się wietnamskiego: http://morevietnamese.com :-)

   Usuń
 2. Mieszkam w Łodzi i nawet w Bibliotece Uniwersyteckiej jest mało książek o Wietnamie, ale poszukam w innych źródłach :) Spróbuję też z tym programem, bo nawet o nim nie słyszałam. Najpierw ja muszę dobrze nauczyć chłopaka mówić po polsku :D Dzięki i pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Napisz, co myślisz o tym tekście!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...